Bitcoin [BTC] w Cusp of a Mega Bull-Phase: Wiodący analityk

Cena Bitcoin [BTC] osiągnęła wysoki poziom oporu około 12000 dolarów. Wiodący analityk w łańcuchu, Willy Woo, zwraca uwagę, że ponad 93,5% kont Bitcoin Profit jest poniżej progu rentowności kosztów zakupu. Czy może to być koniec z powodu księgowania zysków, czy jak sugeruje Woo, początek fazy mega-bull?

Jak wysokie mogą być ceny Bitcoinów [BTC]?
Istnieje wiele prognoz dotyczących przyszłych szczytów w cenie Bitcoin [BTC]. Ostatnio, Bobby Lee potwierdził swoją prognozę na 500.000 dolarów. Jednakże, według Woo, niebo jest limitem.

Weź udział i weź udział w wysokości 150.000 USDT

Z poprzednich poglądów Vijaya Boyapati wskazuje, że w miarę jak słabe ręce zaczynają wypierać break-even ceny, narracja na następny etap buduje się. Co więcej, w połączeniu ze zmniejszeniem impulsu po stronie sprzedaży z powodu jego zmniejszenia o połowę, jest to wyraźnie w cyklu byczym. Woo zauważa,

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!
Rynek hossy naprawdę rozpoczął się w kwietniu 2019 roku. To, co zaczęło się ostatnio, to wczesna główna faza byka, jest to czwarty kwartał 2016 roku, ale inna dynamika i tematyka w grze.

Zyski w końcowej fazie biegu byka w 2017 roku były ponad wszelką wyobraźnię. Euforia w DeFi wraz z korelacją w złocie działającym jako pozytywne wzmocnienia będzie wyglądać na powielenie tych zysków.

Faza księgowania zysków
Świat przechodzi jednak jedną z najgorszych recesji w historii. W tym samym czasie ceny aktywów, w tym złota, srebra i akcji, gwałtownie rosną. Nieufność do gospodarki powoduje uczucia słabych rąk w ogóle. Saikat Chatterjee, starszy korespondent Thomana Reutersa, pisze na stanowisku w mediach społecznościowych,

Średni okres posiadania udziałów przez inwestorów, już w fazie spowolnienia gospodarczego, spadł bardziej w ostatnich miesiącach, ponieważ bezprecedensowy bodziec wbił klin pomiędzy ceny rynkowe a rzeczywistość gospodarczą.

wzrost cen aktywów, bodźce stymulujące

Wzrost cen aktywów i… Bodźce Rezerwy Federalnej (Źródło)
Bilans Rezerwy Federalnej wzrósł w tym samym tempie co wzrost cen w indeksie S&P 500. W takim scenariuszu znacznie wzrasta tendencja do księgowania zysków. Spadek cen złota i Bitcoinu najprawdopodobniej wydłuża te odczucia. Wzrost Bitcoinu w ciągu ostatnich czterech tygodni wynosi 27,32%, oprócz początkowego skoku z 3800 dolarów powyżej 9000 dolarów. Philip Gradwell, główny ekonomista w Chainalysis, stwierdza to,

cena znajduje się pod presją, ponieważ posiadacze czerpią zyski, wysyłając więcej bitcoinów przy zysku 25% + USD niż od hossy w 2017 r.

Podobny trend znajduje również w Ethereum. Mati Greenspan, czołowy analityk finansowy i założyciel Quantum Economics, również zwrócił uwagę, że indeks strachu i chciwości jest w tej chwili również szczytowy.

 

Idealnie byłoby, gdyby rynki były w stanie zaobserwować presję na sprzedaż i przeszkodę w pokonaniu natychmiastowych oporów, faza byka, jak sugeruje Woo powyżej, powinna być kontynuowana.